F-Secure KEY

Güvenli Şifre Saklama Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10.6 MB
  • Version 1.0.1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma F-Secure
Son derece güvenli bir parola yönetim programı olan F-Secure KEY sayesinde ayrıca parola ve şifrelerinizi saklayabilirsiniz.

Son derece güvenli bir parola yönetim programı olan F-Secure KEY sayesinde ayrıca parola ve şifrelerinizi saklayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz F-Secure KEY yazılımı ile oluşturacağınız bir ana parola yardımıyla programı kullanarak sakladığınız şifrelere erişebilir ve denetleyebilirsiniz. Ayrıca bu parolayı kullanarak yazılım paneline ulaşabilir ve sakladığınız şifreleri görüntüleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızı bir süre kullanmadığınız zamanlarda otomatik olarak kendi kendini kilitleyebilen yazılıma erişim için ana parola girmelisiniz. Bu sayede de bilgisayar başından acil bir işinizden dolayı ayrılma durumunda kaldığınızda şifrelerinize izinsiz erişimin de önüne geçmiş olursunuz.

Ayrıca kullanışlı bir arama özelliğine de sahip olan F-Secure KEY ile ana pencere üzerinde ihtiyacınız olan şifreyi hızlı bir şekilde bulabilmeniz için size yardımcı olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak şifre üretme özelliğini de kullanabileceğiniz yazılım sayesinde rakam, büyük ve küçük harfleri kullanarak dilediğiniz gibi şifre üretebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
F-Secure KEY indir